DĚTSKÝ SILVESTR

27.12.2018

Zveme vás spolu s dětmi na DĚTSKÝ SILVESTR, který pořádáme 30. 12. od 17 hodin.S pohádkami Miloše Macourka (Zuzanka a písmenka | & Žlutá bunda s pokaženým zipem) přijedou za dětmi David Vacke a Jiří Hejcman z umělecké agentury Pierrot. (www.pierrot.cz)


Přijďte s dětmi oslavit Silvestr s pohádkami a ohňostrojem.

Scénické čtení proběhne na kryté terase Beef & Beer. Doporučujeme pro děti teplé oblečení. Vstupné je zdarma a počet míst je omezen.
Místa k sezení bez místenky přiřazujeme k rezervacím v restauraci a přednostně na terase usazujeme děti, věříme, že rodiče ohleduplně postojí. 

Součástí akce bude kasička - tzv. dobrovolné vstupné, vybrané finance poputují na nadační fond VÍLY PRO DĚTI, se kterými spolupracujeme a známe jejich práci, kterou považujeme za přínosnou. “Víly prosvětlují” svou prací a uměleckou výmalbou prostory nemocnic pro malé pacienty a domovy pro seniory. Zpříjemňují tak pobyt a dny těm, kteří jsou odkázáni na jiné než domácí prostředí a svůj pobyt už třeba s těžkou diagnózou nemusí snášet nejlépe. Více o nadačním fondu najdete na: www.vilyprodeti.cz

Na všechny děti a jejich rodiče se těšíme v neděli 30. 12. od 17 hodin.

Tým Beef & Beer a umělecká agentura Pierrot