Nedělní brunch

Termíny brunchů 2020:

  8. 3. ASIJSKÝ BRUNCH
29. 3. ANGLICKÝ BRUNCH

Na nedělní brunch doporučujeme včasnou rezervaci.
Rezervace na vypsané brunche můžete provádět již nyní na T: 576 514 028

Brunch pořádáme každou třetí neděli. 
Další temáta brunchů připravujeme.
(Předběžné termíny jsou: 8. 3. | 29. 3. | 19. 4. | 10. 5. | 31. 5. | 21. 6. )


Brunch začíná ve 12 hodin a končí v 16 hodin. 

Nedělní brunch v BEEF & BEER. Co je to BRUNCH?
Jedná se o spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného nedělního odpočinku. Brunch je něco mezi snídaní a obědem, trvá od dopoledne do odpoledne a samotné slovo vzniklo spojením anglického breakfast a lunch. My jsme si brunch trochu přizpůsobili na dobu od 12 do 16 hodin.

Pro brunch je typické uspořádání formou buffetu, což je univerzální způsob méně formálního stolování, při němž si sami volíte skladbu a množství vašich pokrmů a to vše vždy za jednu cenu. U nás se můžete těšit na rautové stoly plné studené a teplé kuchyně včetně grilovaného masa, které nikdy nesmí chybět, protože je doménou naší restaurace. V Beef & Beer na brunchi naleznete vždy tématicky a sezónně laděné předkrmy, polévky, saláty, hlavní pokrmy a domácí dezerty.

Pro Vaše děti bude vždy připraven atraktivní program s odborným dozorem, a to zcela zdarma v rámci brunche. Samozřejmostí je dětský koutek, nechybí jídelní židle a sedátka pro větší děti. Děti do 5 let mají brunch zdarma!

Chcete-li si tedy vyrazit v neděli s dětmi, přáteli či s obchodními partnery na méně formální setkání, brunch je pro Vás tou pravou volbou.